Przyjmujemy codziennie od poniedziałku - piątku w godzinach 7:00 - 15:00

W sobotę 19 maja na terenie targowiska przy  ul. Witosa/Ludowa po raz drugi spotkali się amatorzy zdrowej kuchni i wyrobów pochodzących od regionalnych producentów czy wytwórców. Do degustacji i zakupów zachęcali sprzedawcy tuszonek, domowego ciasta i kompotu z rabarbaru, serów, chlebów na zakwasie, olei tłoczonych na zimno.  W ten słoneczny dzień Herbaciarnio-warsztatownia „Kubek” serwowała schłodzone, aromatyczne herbatki.  Wytwórcy rękodzieła zachęcali do zakupu unikatowych damskich torebek, portfeli oraz biżuterii ręcznie robionych-bransoletki, kolczyki. Można było również kupić mydła, oleje, maseczki do twarzy, kule do kąpieli na stoisku AUNA-kosmetyki wegańskie.

Podczas sobotnich zakupów można było podziwiać ogrodowe wyroby z drewna, jak i kupić różnorodne kwiaty do ogrodu czy na balkon.

O powodzeniu tej inicjatywy mogą świadczyć liczne, pozytywne wypowiedzi klientów targowiska, jak i  deklaracje uczestnictwa w kolejnej edycji „Śniadania na Ryneczku” w dniu 22 września 2018 roku, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy mieszkańców Piły.

?