Przyjmujemy codziennie od poniedziałku - piątku w godzinach 7:30 - 15:00

O FIRMIE

“TARPIL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile,
ul. Rynkowa 42 została powołana aktem notarialnym nr “A” 389/1989 z dnia 28 luty 1989 roku.

Jedynym właścicielem udziałów jest Gmina Piła, a kapitał zakładowy wynosi 50,000 złotych co stanowi sto udziałów po 500 złotych każdy.

Spółka została zarejestrowana w KRS pod nr 000040522 w Sądzie Rejonowym w Poznaniu.

Przedmiotem działalności spółki “TARPIL” jest:
– Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi, tj. dzierżawy i rezerwacje pawilonów i gruntów pod własne obiekty handlowe
– Zarządzanie i administrowanie terenami miejskich targowisk detalicznych
– Sprzątanie terenów miejskich targowisk detalicznych,
– Nadzór nad inwestycjami prowadzonymi na targowiskach miejskich,
– Prowadzanie giełdy samochodowej,
– Organizacja targów i wystaw.
– Spółka administruje dwoma targowiskami miejskimi o łącznej powierzchni 33,5 tys. m2, na których usytuowanych jest 579 tradycyjnych stanowisk handlowych oferujących owoce, warzywa, kwiaty, odzież, obuwie, wyroby przemysłowe i kaletnicze oraz szeroki asortyment artykułów ogólnospożywczych.

Na wyodrębnionej otwartej przestrzeni głównego targowiska uruchomione zostały stoiska EKOBAZARU, na których odbywa się sprzedaż zdrowej żywności ekologicznej.

Poczynione nakłady inwestycyjne przyczyniły się do przeobrażenia targowisk miejskich w nowoczesne centrum handlu bazarowego.

Oferujemy naszym Klientom niepowtarzalną przyjazną atmosferę, malowniczość i tradycyjny klimat targowisk a przede wszystkim szeroką i różnorodną ofertę towarów i usług.

?