Przyjmujemy codziennie od poniedziałku - piątku w godzinach 7:00 - 15:00

W sobotę 07.10.2017 roku, na targowiskach pilskich ponownie zagościły produkty regionalne. Na mieszkańców Piły i okolic, którzy tego dnia odwiedzili targowiska czekały liczne degustacje, promocje czy konkursy. Na dodatkowej powierzchni wystawienniczej dominowała zdrowa żywność z upraw organicznych. Można było kupić miody, oleje, produkty benedyktyńskie, różne herbaty czy wyroby z lawendy. Nie zabrakło mięs, wyrobów wędliniarskich, sałatek czy pierogów.

Spółka Tarpil jako organizator tej imprezy zadbała o oprawę muzyczną oraz kulinarną. Dla ducha były występy zespołu BALLADA a dla ciała gorąca grochówka, którą na targowisku przy ul. Rynkowej serwowało Stowarzyszenie Miłośników Munduru, a na targowisku przy ul. Witosa  Spółdzielnia Socjalna PERFEKCJA. O tym, że zupy były smaczne świadczyły długie kolejki chętnych oraz fakt, że ok. tysiąca porcji zostało wydane w ciągu niespełna godziny. Produkty na zupę pochodziły od handlowców targowisk.

Finałem imprezy było wręczenie przez Zastępcę Prezydenta p. Beatę Dudzińską pucharu i wyróżnień za najlepszy produkt regionalny. Konkurencja była duża i komisja miała spory kłopot z wytypowaniem zwycięzcy. Po naradzie tytuł Najlepszego Produktu Regionalnego zdobył miód lipowy z pasieki p. Tadeusz Konopy.  Pełna lista wyróżnionych jest dostępna na stronie internetowej spółki Tarpil.

SMAKI REGIONU to już kolejna inicjatywa Tarpil Sp. z o.o., która z tak dużą życzliwością została przyjęta przez osoby dokonujące zakupy na pilskich targowiskach.

 

?