Przyjmujemy codziennie od poniedziałku - piątku w godzinach 7:00 - 15:00

W piątek 31 sierpnia  zakończyliśmy akcję „Staniki dla Afryki” na terenie targowisk miejskich w Pile.

Akcja ta trwała od 26 czerwca do 31 sierpnia 2018r roku i okazała się wielkim sukcesem.

Uroczystego zakończenia dokonał Prezes spółki „Tarpil” Pan Andrzej Gabryelów, podając wyniki zbiórki, które okazały się wielkim sukcesem jak na nasze miasto. Ogółem zebrano 748 sztuk biustonoszy. Natomiast w imieniu Prezydenta Piotra Głowskiego w dzisiejszym zakończeniu uczestniczyła Przewodnicząca Rady Miasta Piły Pani Maria Kubica, która gratulowała pilankom tak wielkiego sukcesu, bo to Panie przyczyniły się do osiągniecia takiego wyniku. Gratulacje złożono również koordynatorce pilskiej akcji Joannie Przybył, która czuwała nad przebiegiem tej akcji w Pile.

Podziękowanie również wręczono właścicielom sklepów, które uruchomiły punkty zbiórki tj. sklep z bielizną damską „Bietlex”, sklep odzieżowy „U Danusi” i Współdzielni Piła. Dzisiaj Joanna Przybył wraz z koordynatorką złotowskiej akcji Julią Jażgunowicz przekaże biustonosze do Szpitala Św. Wojciecha w Poznaniu. Na miejscu nastąpi segregowanie i pakowanie w woreczki. Tak przygotowane biustonosze zostaną już w październiku przekazane  dla kobiet na Madagaskarze.

W imieniu Pań pomysłodawczyń tej ogólnopolskiej akcji Agnieszki Linnik, doktor Ani Paczkowskiej,  Joanny Przybył, spółki „Tarpil” oraz w imieniu Prezydenta Miasta Piły składamy serdecznie podziękowania i gratulacje naszym Paniom, które przyczyniły się do tej charytatywnej zbiórki.

 

?