Przyjmujemy codziennie od poniedziałku - piątku w godzinach 7:00 - 15:00

Już po raz piąty spółka Tarpil zorganizowała imprezę ogrodniczą „Festiwal Kwiatów 2021”. Tym razem, ze względów na ograniczenia epidemiologiczne, odbywała się ona w świecie wirtualnym. W dniach od 17 do 27 maja, na stronie facebookowej i w radiu targowym prezentowana była oferta towarowa poszczególnych handlowców. Dodatkową atrakcją była możliwość oddawania głosów na handlowców, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w konkursie na najlepszy wystrój stanowiska handlowego.

Po emocjonującej rywalizacji, w konkursie na najładniejsze stanowisko handlowe zwyciężyło Ogrodnictwo E.J. Wegner i Syn uzyskując 410 głosów, drugie miejsce zajęło Gospodarstwo Ogrodnicze Magdaleny Koniecznej z ilością 360 – ciu głosów a na trzecim miejscu uplasowali się  Emilia i Adam Zaręba zdobywając uznanie 257 głosujących.

Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania i podziękowania za wspaniałe ekspozycje i bogatą ofertę towarową. Podziękowania należą się również wszystkim innym handlowcom kwiatów i sadzonek, bo to dzięki Wam maj jest najpiękniejszym miesiącem na naszych targowiskach.

Dziękujemy

?